It’s all about small pleasures…Vouchery

s

Vouchery podarunkowe to idealny pomysł na prezent dla Niej dla Niego – ukochanej bądź bliskiej osoby. Vouchery oferowane w salonie fryzjersko-kosmetycznym mogą być na konkretną kwotę lub zabieg - decyzja należy do Ciebie.

Zakupiony voucher ma określoną datę ważności (zazwyczaj 3 miesiące).

Zakupiony voucher jest wypisywany na nazwisko osoby obdarowywanej bądź może być „na okaziciela” Voucher nie podlega wymianie na gotówkę.

Vouchery wartościowe (na określoną kwotę) mogą być wykorzystane na zakup usług lub kosmetyków dostępnych w naszym Spa.

W przypadku voucherów wartościowych (na określoną kwotę) nie wydajemy reszty jeżeli wybrany przez klienta zabieg będzie o niższej wartości. Jeżeli jego wartość będzie wyższa niż kwota do wykorzystania – klient będzie zobowiązany dopłacić różnicę.

Vouchery można odebrać osobiście w VANITY Day Spa lub zamówić z dostawą na wybrany adres, e-mailowo: lub telefonicznie: 58 523 75 88

W przypadku odwołania rezerwacji vouchera prosimy o kontakt co najmniej dzień wcześniej, w innym wypadku uznaje się, że voucher został wykorzystany.

Przy odbiorze osobistym za vouchery można zapłacić gotówką. Przy wysyłce vouchera na dany adres należy dokonać wpłaty na rachunek bankowy VANITY Day Spa. Voucher zostaje wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na naszym rachunku bankowym lub po otrzymaniu drogą e-mailową od kupującego potwierdzenia dokonania przelewu.

voucher